رنج رشت از فقدان مدیریت یکپارچه شهری

به گفته نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، متأسفانه زیاده‌خواهی و عدم مدیریت یکپارچه شهری و عدم تعامل برخی از دستگاه‌ها با مجموعه مدیریت شهری موجب شد که امروز مصیبت فراوانی را مشاهده هستیم.

به گرارش مجله خبری تپور از رشت، سیدعلی آقازاده پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه شهردار شهر رشت در تالار مرکزی رشت با قدردانی از تلاش‌های  اعضای شورای رشت به منظور رفع مشکلات شهر اظهار کرد: این مراسم به منظور معارفه شهردار جدید رشت برگزار شده است و یقین می‌دانیم حضور نیروهای مؤمن و متدین موجب خیر و برکت است.

وی با بیان اینکه شهر یک موجود زنده است، بیان کرد: مدیریت کردن یک موجود زنده و هم شکل کردن آن با مشکلاتی مواجه است و شهر رشت از فقدان مدیریت یکپارچه شهری رنج می‌برد و چهل سال بار عقب ماندگی پسماند به گردن این دوره  افتاد و این در حالی است که باید به گونه ای برنامه ریزی می شد که برای آینده نیز برنامه ریزی می‌کردند و رفع خرابه های چهل ساله را قطعا نباید از یک تیم چهار ساله انتظار داشته باشیم.

آقازاده با ابراز تأسف از اینکه مشکلات فراوانی بر گردن شورا و شهرداری رشت است، افزود: متأسفانه زیاده‌خواهی و عدم مدیریت یکپارچه شهری و عدم تعامل برخی از دستگاه‌ها با مجموعه مدیریت شهری موجب شد که امروز مصیبت فراوانی را مشاهده هستیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه خواسته‌هایی را خارج از چهار چوب به شهرداری تحمیل می‌کنیم، افزود: خوشبختانه با تلاش‌های انجام شده در بخش هایی همچون فاضلاب شاهد رفع مشکلات هستیم و یقیناً با هم‌پوشانی دستگاه‌‍ها می‌توانیم بسیاری از مشکلات را برطرف کنیم.

در پایان این مراسم پس از قرائت حکم رحیم شوقی شهردار جدید رشت و معارفه وی، از تلاش‌های یوسف یزدانی سرپرست شهرداری رشت نیز تجلیل شد.

انتهای پیام/۱۳۰۱