بارش برف در سه محور مواصلاتی گیلان/ کلیه محورها باز است

مدیرکل راهداری گیلان با اشاره به بارش ۲۰ سانتیمتری برف در محور پره‌سر_کلیشم، گفت: در دو محور اسالم_خلخال و پونل_خلخال نیز برف می‌بارد.

به گزارش مجله خبری تپـــــور از رشت، غلامعلی نیک‌فهم عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در راه های مواصلاتی استان گیلان، اظهار کرد: در حال حاضر شاهد بارش خفیف برف در سه محور بره سر – کلیشم، اسالم – خلخال و پونل – خلخال هستیم.

وی با بیان اینکه ارتفاع برف در محور بره سر – کلیشم به ۲۰ سانتیمتر رسیده است، افزود: ارتفاع برف در اسالم – خلخال به پنج سانت رسیده و محور پونل – خلخال نیز سفیدپوش شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با اشاره به بارش پنج سانتیمتری برف در گردنه الماس، عنوان کرد: در گردنه کوهین محور رشت – قزوین شاهد بارش شدید برف هستیم.

نیک‌فهم همچنین از بارش باران در سایر محورهای مواصلاتی استان خبر داد و خاطرنشان کرد: ترافیک در کلیه محورهای مواصلاتی استان در جریان است، اما در محور پونل – خلخال به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر انسداد فصلی داریم.

وی از رانندگان خواست برای تردد در جاده‌های کوهستانی و برفگیر حتما زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند و گفت: ۶۰ اکیپ راهداری با ۳۹۱ دستگاه انواع ماشین آلات برفروب در سطح محورها مستقر هستند.

انتهای پیام/۱۳۰۳