انجام بیش از ۲۰۰۰ بازدید از واحدهای تولیدی غذایی،آشامیدنی و بهداشتی در استان گیلان

مدیر اداره نظارت بر موادغذایی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان از انجام بیش از 2000 بازدید از واحدهای تولیدی غذایی،آشامیدنی و بسته بندی در سال 1401، خبر داد.

به گزارش مجله خبری تپــــــور از رشت، علیرضا نجفی- مدیر اداره نظارت بر موادغذایی،آشامیدنی و بهداشتی د انشگاه علوم پزشکی گیلان  در این خصوص، اظهار داشت؛ از سوی  کارشناسان نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی  معاونت غذا و دارو و شبکه های بهداشت و درمان تابعه دانشگاه، از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون،  طی برنامه های تشدید نظارت درمجموع دوهزار و  ۲۵۰ مورد  بازدیداز تمامی واحد های تولیدی در سطح استان گیلان، صورت گرفته است.

مهندس نجفی تصریح کرد؛  به منظور اهمیت کنترل و نظارت مستمر بر تولید و عرضه محصولات غذایی ، تشدید نظارت و انجام بازرسی و نمونه برداری مستمرجهت  کنترل کیفیت محصولات نهایی و مواد اولیه مورد استفاده در فرآیند تولید در واحد های تولیدی تحت نظارت این معاونت ، در تمام طول سال انجام می گیرد.

مدیر اداره نظارت بر موادغذایی،آشامیدنی و بهداشتی د انشگاه در پایان ، یادآور شد؛ در طول ایام نوروز۱۴۰۲، از سوی کارشناسان نظارتی معاونت غذا و دارو از فرآیندهای تولیدی، توزیعی و عرضه مواد غذایی نیز بازدید مستمر به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/۱۳۰۳