نظارت‌ها برای جلوگیری از ساخت و سازهای خلاف تشدید شد

شهردار رشت از ارائه خدمات بیشتر به شهروندان و تشدید نظارتهای شهرداری برای جلوگیری از ساخت و سازهای خلاف خبر داد و گفت: علاوه بر ۱۵ دستگاه ماشین جدیدی که امروز رونمایی شد تا یکماه آینده ۴۰ دستگاه خودروی دیگر به ناوگان خودرویی شهرداری رشت اضافه خواهد شد.

به گزارش مجله خبری تپـــــور از رشت، سید امیر حسین علوی شهردار رشت امروز دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ در مراسم رونمایی از ناوگان جدید خودر‌وهای پیشگیری و رفع تخلفات شهری اظهار کرد: خودروهایی که امروز از آنها رونمایی شد، در واقع بخشی از عملیات نوسازی و تجهیز حوزه مدیریت تخلفات شهری شهرداری رشت توسط پیمانکار جدید است.

شهردار رشت با اعلام این خبر که  ۱۵ دستگاه ماشین جدید به ناوگان خودرویی شهرداری اضافه شده است، بیان کرد: در سنوات اخیر هیچگونه نوسازی در تجهیزات و ناوگان خودرویی شهرداری رشت اتفاق نیفتاد، به همین دلیل شاهد فرسودگی این ناوگان هستیم. بنابراین نوسازی این تجهیزات به عنوان یکی از سیاستهای شهرداری رشت در دوره جدید مدیریتی در دستور کار قرار گرفت.
وی با تاکید بر اینکه سعی کردیم ماشین‌ آلاتی که پر هزینه هستند و هزینه نگهداری آنها برای شهرداری بسیار سنگین است را از رده خارج کنیم، گفت: از طرفی با اضافه شدن ماشین‌ آلات جدید و نو عملکرد نیروها در حوزه نواحی، مناطق و حوزه صف و اجرا ارتقاء و بهبود پیدا کرده و از صرف  هزینه‌های اضافی در شهرداری رشت نیز جلوگیری به عمل می‌آید.
شهردار رشت با تاکید بر اینکه بخشی از این ناوگان را توسط شهرداری و بخشی دیگر توسط پیمانکار تامین می‌شود، تصریح کرد: امیدواریم با این تغییر و تحولات در حوزه پیشگیری از تخلفات در بخشهایی نظیر ساختمان، ساخت و ساز غیرمجاز و موضوعاتی مانند سد معبر اتفاقات خوبی به وقوع بپیوندد و هم اینکه نیروهایمان در حوزه ارائه خدمات به مردم عملکرد بهتری داشته باشند.
علوی در پایان بر ارائه خدمات بیشتر به شهروندان و تشدید نظارتها برای جلوگیری از ساخت و سازهای خلاف تاکید کرد و یادآور شد: موضوعاتی مانند سد معبر مورد اعتراض شدید مردم قرار گرفته و در برخی معابر به شکل غیر قابل تحملی تسری پیدا کرده، بنابراین لازم است تا دستگاههای دیگر از جمله نیروی انتظامی در این راستا همکاری و مشارکت لازم را با شهرداری رشت داشته باشند.
انتهای پیام/۱۳۰۳