ویژه مراسم «آقای مربی» باسخنرانی حجت‌الاسلام انجوی‌نژاد در رشت برگزار‌ می‌شود

ویژه مراسم «آقای مربی» باهدف پاسداشت مقام مربیان فقید تربیتی استان گیلان و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین انجوی‌نژاد در رشت برگزار می‌شود.

به گزارش مجله خبری تپور از رشت، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی روزافروزی صبح امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: ویژه مراسم «آقای مربی» در رشت برگزار می‌شود.

مسئول کارگروه تربیتی ستاد جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی استان گیلان با اشاره به اهداف برگزاری این ویژه مراسم گفت: فعالان و مربیان تربیتی نقش به سزای در رشد و تربیت نسل جوان داشته و دارند و این مراسم با هدف پاسداشت مربیان تربیتی فقیدی برگزار می‌شود که طی سال‌های اخیر دارفانی را وداع گفتند.

وی با بیان اینکه بناست تا این مراسم همه ساله در استان گیلان برگزار شود، تصریح کرد: هر سال سه شخصیت تربیتی به عنوان چهره های تربیتی سال انتخاب شده و این ویژه مراسم پیرامون فعالیت‌های آن‌ها در حوزه تربیتی برگزار می‌گردد.

روزافروزی با اعلام اینکه این مراسم در روز یکشنبه ۲۹ خرداد ماه و ساعت ۱۸ عصر برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین انجوی نژاد سخنران ویژه این مراسم که در تالار مرکزی رشت برگزار می‌شود خواهند بود.

مسئول کارگروه تربیتی ستاد جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی استان گیلان با تاکید بر مردمی بودن ویژه برنامه پاسداشت «آقای مربی»، افزود: مجمع کانون‌های تربیتی استان گیلان ستاد اجرایی برپایی این پاسداشت را تشکیل می‌دهند.

وی با اشاره به اهمیت کار تربیتی و لزوم حمایت ویژه مسئولان از مجموعه های تربیتی، بیان کرد: مربیان تربیتی در گمنامی مشغول تربیتی جوانان و نوجوانانی هستند که در مسیر حفظ ارزش‌های اسلامی و انقلابی حرکت کنند، آن هم در شرایطی که دشمنان از با قدرت به دنبال دور کردن این نسل از باورهای ارزشی هستند.

انتهای پیام/۱۳۰۳