خانم‌های شاغل در ادارات بدون پوشش مناسب و آرایش نباید در سازمان‌ها ظاهر شوند

فلاحتی با بیان اینکه مسئله بی‌حجابی از خیابان به ادارات ما هم رسوخ کرده و این موضوع اصلاً قابل‌پذیرش نیست چراکه طبق قانون همه پرسنل سازمان‌ها باید قانون را رعایت کنند، گفت: خانم‌های شاغل در ادارات باید بدانند که طبق قانون موظف به رعایت قوانین سازمان محل خدمت هستند و بدون پوشش مناسب و آرایش نباید در سازمان‌ها ظاهر شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در خطبه‌های نماز جمعه رشت در مصلای این شهر با اشاره به سالروز تشکیل جهاد سازندگی به فرمان امام خمینی (ره) برای مقابله با محرومیت‌های سخت و گسترده در ایران قبل از انقلاب اظهار کرد: جهاد کشاورزی باید آب را مدیریت کرده، چراکه در آینده جهان شاهد جنگ آب خواهیم بود و شیوه‌های جدید کشاورزی را به کشاورزان بیاموزد و بر بازار هم توجه کند.

وی با بیان اینکه کشاورز در وقت تولید و در زمان عرضه باید موردحمایت جهاد کشاورزی قرار بگیرد چراکه کشاورزان ما تک‌محصول هستند، افزود: جمع شدن محصول برنج، هم برای کشاورزان تک‌محصول مشکلات ایجاد می‌کند و هم برای کشور آسیب ساز است، پس جهاد سازندگی باید به این موضوع توجه کند.

خطیب جمعه رشت با اشاره به مسائل قضایی در گیلان گفت: در دستگاه قضا گیلان اگرچه اقدامات خوبی انجام‌شده اما هنوز مورد رضایت نیست و به نسبت تراز جامعه اسلامی فاصله دارد.

وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها و اسلاف آنان ره به‌جایی نبرده و این خرده صهیونیست‌ها نیز ره به‌جایی نخواهند برد و بنا به وعده رهبر معظم انقلاب شاهد نابودی اسرائیل خواهیم بود، افزود: صهیونیست‌ها در این سال‌های اخیر هرازچندگاه راهبرد خود را نسبت به جمهوری اسلامی تغییر می‌دهند و این نشان از سردرگمی آنان است و به این معنی است که میدان در دست جمهوری اسلامی است.

امام‌جمعه رشت با بیان اینکه صهیونیست‌ها می‌دانند هرگونه اقدام نظامی علیه ایران منجر به نابودی خود آن‌ها خواهد بود، تصریح کرد: صهیونیست‌ها در شیوه جدید به این باور رسیده‌اند که به‌جای پرداختن به کشورهای مقاومت باید محور مقاومت یعنی ایران را هدف بگیرند چراکه قدرت مقاومت منطقه و دنیای آزادی‌خواه در دست ایران است لذا می‌خواهند از طرح «هزارن چاقو» استفاده کنند تا از درون مردم را در مقابل نظام قرار دهند.

وی با بیان اینکه برخی‌ها از درون با تکیه‌بر تئوری «دروغ را آن‌قدر تکرار کنید تا همه باور کنند» می‌خواهند مردم را دچار ناامیدی کنند، افزود: اصناف مراقبت کنند که مطالبات صنفی آنان منجر به سو استفاده فرصت‌طلبان نشود و باید مراقب باشند تا دشمن را شاد نکنند.

وی با اشاره به برگزاری جلسه فرهنگ عمومی در هفته گذشته گفت: مردم مسلمان از بی‌بندوباری و بی‌حجابی خسته شدند چقدر بگویند و بنویسند درحالی‌که هرروز شاهد دخترانی هستیم که علناً روسری خود را برمی‌دارند اگرچه عدد زیادی نیستند.

فلاحتی با بیان اینکه این مسئله از خیابان به ادارات ما هم رسوخ کرده و این موضوع اصلاً قابل‌پذیرش نیست چراکه طبق قانون همه پرسنل سازمان‌ها باید قانون را رعایت کنند، افزود: خانم‌های شاغل در ادارات باید بدانند که طبق قانون موظف به رعایت قوانین سازمان محل خدمت هستند و بدون پوشش مناسب و آرایش نباید در سازمان‌ها ظاهر شوند.

خطیب جمعه رشت با تأکید بر اینکه برای بهبودی چهره جامعه اول باید ادارات مکلف به رعایت قانون باشند، گفت: این موضوع را تا نتیجه نهایی پیگیری خواهیم کرد تا این مصوبه شورای فرهنگی به‌درستی اجرا شود.

انتهای پیام/۱۳۰۳