افتخار آفرینی پاراوزنه بردار گیلانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا-اقیانوسیه

محسن بختیار نماینده گیلانی پاراوزنه برداری کشورمان در رقابت‌های آزاد قهرمانی آسیا و اقیانوسیه، موفق به کسب ۳ مدال طلا و یک نشان نقره شد.

به گزارش مجله خبری تپـــــور از رشت، رقابت‌های وزنه برداری آزاد قهرمانی آسیا و اقیانوسیه ۲۰۲۲ به میزبانی کره جنوبی در حال برگزاری است و امروز محسن بختیار ملی پوش گیلانی کشورمان در دسته ۵۹ کیلوگرم به عنوان دومین نماینده ایران به روی تخته رفت.

وی در حرکت اول خود توانست وزنه ۱۷۷ کیلوگرمی را مهار کند. ملی پوش کشورمان در حرکت دوم وزنه ۱۸۱ کیلوگرمی را بالای سر برد. نماینده گیلانی وزنه برداری ایران در حرکت سوم خود موفق به مهار وزنه ۱۸۵ کیلوگرمی شد و مدال طلا و عنوان قهرمانی رقابت‌ها را در بخش انفرادی از آن خود کند.

همچنین ملی پوش کشورمان در مجموع با مهار وزنه ۵۴۳ کیلوگرمی توانست مدال طلای مجموع در قسمت مسابقات آسیا-اقیانوسیه و یک نشان نقره در مجموع مسابقات آزاد را از آن خود کند تا دومین روز رقابت‌ها با مدال ۳ طلا و یک نقره برای تیم ملی کشورمان همراه باشد.

باتوجه به اینکه رقابت‌ها به صورت آزاد و آسیا_اقیانوسیه برگزار می‌شود، برای هر سری از رقابت‌ها ۲ مدال برای انفرادی و مجموع اهدا می‌شود.

انتهای پیام/۱۳۰۳