هدیه ۲۵۰ هزار تومانی به حساب اعضای خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان واریز شد

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان از واریز مبلغ ۲۵۰ هزار تومان به حساب تمام اعضای اصلی و افتخاری خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان خبر داد.

به گزارش مجله خبری تپور از رشت، ابراهیم بهمنی جلالی صبح امروز در جمع خبرنگاران با تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته از واریز مبلغ ۲۵۰ هزار تومان به حساب تمام اعضای اصلی و افتخاری خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان خبر داد و گفت: این مبلغ به همت خانه مطبوعات و رسانه‌ها و با تلاش استانداری گیلان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تامین اعتبار شده و روز چهارشنبه به حساب اعضا واریز شد.

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان افزود: همچنین یکی از خبرنگاران استان گیلان که از مدت‌ها پیش در بستر بیماری بوده به صورت ویژه مورد حمایت قرار گرفته و مبلغ قابل توجهی با مصوبه هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان به ایشان اختصاص یافت.

وی همچنین از توزیع بسته‌های معیشتی در ۷ مرحله بین اعضا خبر داد و خاطر نشان کرد: در مجموع بیش از ۴۰۰ بسته معیشتی توزیع شد.

بهمنی جلالی در رابطه با کارت شناسایی اعضای خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان نیز گفت: طراحی و چاپ کارت برای تمام اعضا از چندماه پیش آغاز شده و به زودی کارت شناسایی جدید توزیع می‌شود.

انتهای پیام/۱۳۰۳