یکی از مدیران ماسال به اتهام جرایم مالی دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب ماسال از دستگیری یکی از مدیران این شهرستان به اتهام جرایم مالی خبر داد و گفت: فرد دستگیر شده در حال حاضر با تودیع وثیقه آزاد است ولی به لحاظ اهمیت موضوع تحقیقات تکمیلی در این زمینه ادامه دارد.

به گزارش مجله خبری تپـــور از ماسال، امیرعلی بهدادی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری یکی از مدیران این شهرستان به اتهام جرایم مالی اظهار کرد: یکی از مدیران شهرستان ماسال به اتهام جرایم مالی مرتبط با کارکنان دولت و تمرد در برابر مامورین دولت جهت رفع تصرف از اراضی ملی (انفال) بازداشت شد.

وی با بیان اینکه فرد دستگیر شده در حال حاضر با تودیع وثیقه آزاد است، گفت: به لحاظ اهمیت موضوع تحقیقات تکمیلی در این زمینه ادامه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب ماسال با بیان اینکه دستگاه قضایی در اجرای احکام قطعی محاکم مصمم می‌باشد، افزود: دستگاه قضایی با اشخاصی که به طرق مختلف در برابر اجرای احکام قطعی، تمرد یا کارشکنی می‌کنند در چارچوب قانونی برخورد قاطع می‌کند.

به گفته بهدادی، اشخاصی که در فضای مجازی با انتشار اخبار جعلی و کذب موجب تشویش اذهان مردم می‌شوند مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/۱۳۰۳