دشمن برای میدان ساحل نقشه کشیده است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تمرکز بر روی مسأله فرهنگی سواحل را مایه امیدواری و اعتمادسازی دانست و گفت: پس از میدان رسانه همین میدان سواحل است که دشمن برای آن نقشه کشیده و خط مقدم عادی سازی ناهنجاری‌ها در همین سواحل اجرایی می‌شود.

به گزارش مجله خبری تپــــور از بندرانزلی، رضا ثقتی ظهر امروز در مراسم اولین گردهمایی مسئله‌شناسی فرهنگی و اجتماعی سواحل کشور در منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: گیلان مهد هست هزار شهید انقلاب و اسلام و ۲۲ هزار جانباز و دو هزار و ۶۰۰ آزاده سرافراز است.

وی این استان را مهم عالمان برجسته نظیر است الله بهجت فومنی و میرزا کوچک جنگلی دانست و گفت:  در این گردهمایی علاوه بر شخصیت‌های کشوری، از شش استان کشور و سازمان‌های آموز اجتماعی و مدیران کل فرهنگ و ارشاد و میراث فرهنگی و ائمه جمعه حضور دارند که به همه آنها خیرمقدم عرض می‌کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با تأکید بر اینکه نهادهای مختلفی در حوزه سواحل متولی هستند، افزود: امیدواریم مصوبات این جلسه به نفع سواحل کشور و مردمی که می‌خواهند از نعمت‌های خدادادی آن استفاده کنند باشد.

ثقتی تمرکز بر روی مسئله فرهنگی سواحل را مایه امیدواری و اعتمادسازی دانست و تصریح کرد: پس از میدان رسانه همین میدان سواحل است که دشمن برای آن نقشه کشیده و خط مقدم عادی سازی ناهنجاری‌ها در همین سواحل اجرایی می‌شود.

وی  آزادسازی سواحل را از جمله اقدامات ارزشمند دولت سیزدهم دانست و افزود: دولت سیزدهم شجاعانه دستور آزادسازی سواحل را صادر کردند و سواحل به مردم هدیه داده شد و بعد از آن بود که مسئله فرهنگی سواحل مورد توجه قرار گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، با بیان اینکه امیدواریم امسال اتفاقی مبارک و اقدامی عملی در خصوص مدیریت فرهنگی سواحل صورت گیرد خاطرنشان کرد: موضوع سواحل برای وزارت ارشاد اهمیت فراوانی داشت و برای همین بود که بستر برگزاری این همایش در استان گیلان فراهم شد.

انتهای پیام/۱۳۰۳