رژیم منحوس صهیونیستی دست از پا خطا کند نابود می‌شود

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه رژیم منحوس صهیونیستی امروز مانند سابق نیست، گفت: رژیم منحوس صهیونیستی خوب میداند اگر دست از پا خطا کند دیگر چیزی به نام اسرائیل وجود نخواد داشت.

به گزارش مجله خبری تپــــور از رشت،  حجت‌الاسلام غلامحسن تسخیری در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه این هفته رشت در مصلی این شهر با گرامیداشت روز ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی اظهار کرد: امام خمینی (ره) علاوه بر فقاهت، اجتماع شناس، سیاستمدار و مؤسس انقلاب و هدایت‌گر بر مبنای جمهوری اسلامی بودند چراکه درزمانی که خیلی‌ها درصدد بودند تا نام جمهوری اسلامی را از انقلاب بردارند اما نگاه هوشمندانه امام (ره) جمهوریت را ذیل اسلامیت به اثبات رساندند.

وی با بیان اینکه مردم با رأی قاطع در ۱۲ فروردین ۵۸ جمهوری اسلامی را انتخاب کردند و امام خمینی (ره) بعد از رأی «آری» مردم، رسماً این روز را «روز مبارک» اعلام کردند، گفت: امام خمینی (ره) تأکید داشتند که جمهوری اسلامی نباید صرفاً تغییر اسم از رژیم گذشته باشد بلکه با ساختارسازی به بیان اهداف انقلاب اسلامی پرداختند.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلا مازندران با تأکید بر اینکه اجرای احکام اسلامی و الهی از اهداف مهم امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی بوده است، افزود: امام خمینی (ره) تأکید داشتند که نباید جمهوری اسلامی لفظی باشد بنابراین اجرای احکام الله و گسترش عدالت اسلامی باید در آن ایجاد شود.

وی با بیان اینکه رهبری از آگاهی و روشنگری نسل جوان امروز ابراز امیدواری کردند چراکه آنان با تبیین و روشنگری به گسترش عدالت اسلامی می‌پردازند، افزود: امام خمینی (ره) از استقلال سخن می‌گفتند چراکه عدم استقلال مساوی با ذلت است و اساس جمهوری اسلامی استقلال، عدالت و مبارزه با فساد و فحشا هست.

نماینده سابق ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مردم انقلاب اسلامی را با معنویت آغاز کردند و بر فراز بلندگوهای شهرها و مساجد فریاد «الله‌اکبر» سر دادند، افزود: آمریکایی‌ها در عراق با شنیدن بانک الله‌اکبر می‌گفتند که ندای الله‌اکبر مردم عراق بر فراز بام‌هایشان بدتر از هر موشکی است که بر بام‌های ما اصابت می‌کند و این قدرت ندای توحید است.

وی با اشاره به مبارزه با رژیم منحوس صهیونیستی امام خمینی (ره) از روزهای نخست انقلاب و محو اسرائیل و نابودی آن از نگاه رهبر انقلاب گفت: رژیم منحوس صهیونیستی امروز مانند سابق قدرتمند نیست و اما لاف پوشالی زده و تهدید می‌کند اما رژیم منحوس صهیونیستی خوب می‌داند اگر دست از پا خطا کند دیگر چیزی به نام اسراییل وجود نخواهد داشت.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه رژیم منحوس صهیونیستی نه‌فقط در ایران حتی اگر در منطقه دست از پا خطا کند نابود خواهد شد، خاطرنشان کرد: آشتی‌ناپذیری با آمریکا از اهداف امام خمینی (ره) بوده و مبارزه آشتی‌ناپذیر با آمریکایی که ملت‌های آزاده خواه را مورد ظلم قرار می‌دهد از خط و مشی امامین انقلاب است.

انتهای پیام/۱۳۰۳