بیش از ۶ هزار متر اراضی ملی در استان مازندران آزادسازی شد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران با اشاره به آزادسازی بیس از ۶ هزار متر اراضی ملی در استان مازندران، گفت: ارزش زمین رهاسازی شده از چنگ این زمین‌خواران برابر نظر کارشناسان بالغ بر 181 میلیارد ریال بوده است.

به گزارش مجله خبری تپـــور به نقل سبز البرز، سرهنگ محمد محمدپور صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در پی تصرف ۶ هزار و ۵۰ متر از اراضی ملی توسط فردی سودجو در یکی از مناطق جنگلی ساری، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت، اظهار کرد: پس از هماهنگی‌های قضایی در اقدامی عملیاتی با همکاری کارشناسان اداره منابع طبیعی، زمین‌های تصرف شده از چنگ متهم رها‌سازی شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران ارزش زمین رهاسازی شده از چنگ این زمین‌خواران را برابر نظر کارشناسان بالغ بر ۱۸۱ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: متهم پس از دستگیری و تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

وی با اشاره به این که تجاوز به منابع طبیعی، تجاوز به سرمایه‌های کشور و حقوق همه مردم به ویژه نسل آینده این کشور است، بیان کرد: زمین‌خواران بدون در نظر گرفتن حق عامه مردم در بهره‌مندی از نعمت‌های خدادادی با هدف رسیدن به سودهای کلان اقدام به تصرف زمین و منابع طبیعی می‌کنند که برای مقابله با این مشکل، همکاری همه مردم و دستگاه های نظارتی الزامی است.

انتهای پیام/۱۳۰۳