۶۷۹ میلیارد تومان اخلال در نظام اقتصادی کشف شد

فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به افزایش ۷۸ درصد کشفیات احتکار اشاره کرد و افزود: در حوزه احتکار نیز طی امسال بیش از ۶۴۵ پرونده به ارزش ۸۸۸ میلیارد تومان تشکیل دادیم که البته این افزایش ناشی از ورود جدی و همه جانبه پلیس برای جلوگیری از فشار به مردم دارد.

به گزارش مجله خبری تپــــور، سردار عزیزاله ملکی روز یکشنبه نشستی با مدیران رسانه‌های استان گیلان برخورد با اخلال گران نظام اقتصادی را هدف قاطع نیروهای انتظامی عنوان کرد و اظهار کرد: نیروی انتظامی اشراف اطلاعاتی خوبی در این زمینه دارد.

وی با اشاره به رشد ۱۰۰ درصدی کشف اخلال گران نظام اقتصادی، گفت: در حوزه اختلاس هم پرونده هایی به ارزش ۱۰۶ میلیارد و ۸۹۵ میلیون تومان تشکیل شد که با افزایش ۶۰ درصدی مواجه بودیم.

فرمانده نیروی انتظامی گیلان همچنین اظهار داشت: در حوزه احتکار نیز طی امسال بیش از ۶۴۵ پرونده به ارزش ۸۸۸ میلیارد تومان تشکیل دادیم.

ملکی با اشاره به افزایش ۷۸ درصد کشفیات احتکار اشاره کرد و افزود: در حوزه احتکار نیز طی امسال بیش از ۶۴۵ پرونده به ارزش ۸۸۸ میلیارد تومان تشکیل دادیم که البته این افزایش ناشی از ورود جدی و همه جانبه پلیس برای جلوگیری از فشار به مردم دارد.

پلیس با شادی مخالف نیست اما با مخلان امنیت مردم برخورد می کند

فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به چهارشنبه پایان سال گفت: پلیس با شادی مخالف نیست و از آن حمایت میکند اما با برهم زنندگان امنیت و آرامش مردم به طور قاطه برخورد خواهد کرد.

وی با اشاره به کشف بیش از ۸۰۰ هزار قلم انواع مواد محترقه غیرمجاز طی مدت اخیر افزود: از خانواده ها می خواهیم برای چهارشنبه آرام با پلیس همکاری کند.

انتهای پیام/۱۳۰۳