۲۰۰ نفر با افتتاح پروژه آرش مارکت زیباکنار آغاز به کار کردند

فرماندار رشت با اشاره به اینکه با تفکر جهادی، بخش خصوصی قابلیت تبدیل شدن به بازوی قدرتمند دولت در امر اشتغال‌زایی را داراست، گفت: با آغاز به کار پروژه آرش مارکت زیباکنار ۲۰۰ نفر به طور مستقیم مشغول به کار شده‌اند.

به گزارش مجله خبری تپــــور، حمیدرضا امام‌پناهی ضمن شرکت در مراسم افتتاح پروژه آرش مارکت زیباکنار که همزمان با اعیاد شعبانیه و با همراهی کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام تجدد امام جمعه لشت نشاء و جمعی از مسئولین برگزار شد، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری در پیشبرد کارها با حرکت جهادی و انقلابی، اظهار کرد: باید تمامی مدیران و دستگاه‌ها از جوانان به جهت ایجاد اشتغال پایدار حمایت کنند.

 وی با بیان اینکه این پروژه توسط برادران تقی‌پور دهکاء و در یک اقدام جهادی طی بازه زمانی کوتاه به بهره‌برداری رسیده است، گفت: در مرحله نخست برای ۲۰۰ نفر بطور مستقیم و ۷۰۰ نفر بطور غیرمستقیم ایجاد اشتغال نموده که در نظر است تا دو ماه آینده ظرفیت اشتغال مستقیم آن به ۴۰۰ نفر افزایش یابد.
به گزارش تپور، پروژه آرش مارکت دارای ۶۹ واحد تجاری با کاربریهای مختلف، سالن کنسرت و همایش ۴۰۰ نفره، رستوران و کافی شاپ بوده و در منطقه زیبا کنار شهرستان‌ رشت به بهره‌برداری رسیده است.
انتهای پیام/1303