هدف اصلی شهدا محافظت از اسلام و انقلاب بود

مديرعامل شركت سهامی برق منطقه‌ای گيلان با تاکید بر اینکه تنها با ادامه دادن راه شهدای گرانقدر خواهیم توانست از اهداف و آرمان‌های آنها محافظت کنیم، گفت: هدف اصلی شهدا محافظت از اسلام و انقلاب بود و ما در صورتی که در این راه قدم بگذاریم، توانسته‌ایم روح مطهر شهدا را از خودمان راضی و خشنود نماییم.

به گزارش مجله خبری تپـــور، به مناسبت بزرگداشت روز شهدا، آیین نام گذاری یکی از ساختمان های معاونت بهره برداری و نام گذاری سالن کنفرانس معاونت بهره برداری به نام شهید والامقام صنعت برق و شرکت، شهید “بهمن حسین جانی” با حضور مدیر عامل، معاونین، مدیران و کارکنان شرکت برق منطقه ای گیلان و اصحاب محترم رسانه در معاونت بهره برداری برگزار شد.

 

مديرعامل شركت سهامی برق منطقه‌ای گيلان در این آیین با بیان اینکه آبرو، اقتدار و امنیت ما مرهون خون شهدا است که وجود مبارک خود را فدای انقلاب و اسلام نمودند، اظهار کرد: شهدا همیشه زنده و جاودان هستند و برنامه های برگزار شده، فقط برای یادآوری به خودمان است تا لحظه ای از یاد شهدا غافل نمانیم و راه پرافتخار شان را ادامه دهیم. آیین های این چنینی فقط تذکر و یادآوری به خودمان است که بدانیم انقلابمان با خون پاک شهدا به بار نشسته و بهای سنگینی برای انقلاب که خون شهدا باشد پرداخت کرده ایم.

داراب زاده با تاکید بر اینکه تنها با ادامه دادن راه شهدای گرانقدر خواهیم توانست از اهداف و آرمان های آنها محافظت کنیم، گفت: هدف اصلی شهدا محافظت از اسلام و انقلاب بود و ما در صورتی که در این راه قدم بگذاریم، توانسته ایم روح مطهر شهدا را از خودمان راضی و خشنود نماییم.

شایان ذکر است که به مناسبت بزرگداشت روز شهدا، کاشت ۸ درخت در محوطه زمین فوتبال پست شهید سیادتی، مزین به نام ۸ شهید والامقام صنعت برق استان و شرکت و زیارت، غبارروبی و گل افشانی مزار مطهر شهدای شهرستان رشت نیز برگزار شد.

انتهای پیام/۱۳۰۳