پویش نذر پدر ، پسری در گیلان

دبیر کانون‌های خادمیاران رضوی گیلان از برگزاری پویش پدر ، پسری در گیلان به همت خادمیاران رضوی شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش مجله خبری تپور، جواد شفیعی ثابت در جمع خبرنگاران ضمن اظهار کرد : خادمیاران رضوی گیلان در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی فعال هستند.

وی با بیان اینکه گیلان بیش از یک هزار و ۸۰۰ خادمیار رضوی دارد گفت: در بحران کرونا ویروس  خادمیاران رضوی با تهیه کپسول اکسیژن و اهدا بسته های معیشتی برای آسیب دیدگان کرونایی در استان فعال بودند.

به گفته دبیر کانون‌های خادمیاران رضوی گیلان تهیه جهیزیه برای نوعروسان ، کمک به محرومین ، آزادی زندانیان و توزیع نان از دیگر خدمات رضوی در استان است.

شفیعی ثابت از پویش نذر پدر ، پسری خبر داد و افزود: این پویش به مناسبت ایام شهادت امام موسی کاظم (ع) برگزار می شود.‌

وی با بیان اینکه این پویش توسط خادمیاران و یاوران رضوی شهرستان رشت برگزار م شود، تصریح کرد: همزمان با سالروز شهادت امام کاظم علیه السلام ، خادمیاران و یاوران رضوی شهرستان رشت به نیت ترویج فرهنگ متعالی رضوی ، یک خدمت را به نیابت از امام رضا علیه السلام به روح پدر بزرگوارشان حضرت موسی بن جعفر علیهم السلام هدیه می‌کنند.

به گفته دبیر کانون‌های خادمیاران رضوی گیلان، این خدمات می‌تواند مربوط به عرصه‌های خودسازی_فردی مانند تلاوت قرآن، روزه، نماز، صلوات، اذکار رجبیه و…. باشد و یا در حوزه تعاون_اجتماعی  مانند مواسات ، تعلیم و تربیت ، حرکت جهادی باشد.

انتهای پیام/۱۳۰۲