۳۲ هزار متر از زمین‌های ساحلی فریدونکنار آزادسازی شد

جانشین فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به رفع تصرف ۳۲ هزار متر مربع از سواحل شهرستان به ارزش ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال در این عملیات، گفت: هرگونه تصرف اراضی ملی در ساحل و جنگل جرم و تعرض به حقوق بیت‌المال تلقی می‌شود و در صورت مشاهده پیگرد قانونی به دنبال دارد.

به گزارش مجله خبری تپـــور، جانشین فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به آزادسازی سواحل فریدونکنار، اظهار کرد: در پی تصرف غیرقانونی اراضی ساحلی دریا از سوی افرادی سودجو در سرخرود این شهرستان ، موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ سید موسی حسینی با اشاره به شناسایی زمین‌های ساحلی که در تصرف افراد سودجو قرار گرفته بود، بیان کرد: با حضور میدانی ماموران انتظامی، دادستان شهرستان، معاون شهردار، رئیس راه و شهرسازی و با بکار گیری ادوات راه‌سازی زمین مذکور در یک اقدام عملیاتی موانع و بنا‌های ایجاد شده در آن تخریب شد.

وی با اشاره به رفع تصرف ۳۲ هزار متر مربع از سواحل شهرستان به ارزش ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال در این عملیات، گفت: هرگونه تصرف اراضی ملی در ساحل و جنگل جرم و تعرض به حقوق بیت المال تلقی می‌شود و در صورت مشاهده پیگرد قانونی به دنبال دارد، که در این خصوص پرونده قضائی تشکیل و افراد فرصت طلب به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

انتهای پیام/۱۳۰۳