شخصا آزادسازی سواحل را در گیلان پیگیری می‌کنم

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به بازدید امروز با حضور معاون اجرایی رئیس‌جمهوری از روند اجرای دستور آیت‌الله رئیسی، گفت: این روند را شخصاً تا پایان آزادسازی در بازه زمانی مشخص اعلام‌شده، پیگیری کرده و به فرمانداران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی، تسریع در اجرای دستور رئیس‌جمهوری ابلاغ‌شده است‌.

به گزارش مجله خبری تپـــور، اسدالله عباسی ظهر امروز با همراهی دکتر سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس‌جمهوری در حاشیه بازدید از نوار ساحلی گیلان با بیان اینکه تمامی دستگاه‌های دولتی استان مکلف به آزادسازی ساحل تا مرز ۶۰ متر شده‌اند، اظهار کرد: باید دستور رئیس‌جمهوری در ۳۹ نقطه از ساحل گیلان که در اختیار این دستگاه‌هاست؛ برای بهره‌برداری و رفاه عموم مردم سریعاً آزادسازی شود.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه فوق‌العاده آزادسازی ساحل استان بعد از دستور رئیس‌جمهوری در جمع اقشار مختلف مردم گیلان گفت: به جزء مواردی نظیر نیروی دریایی، بنادر و اسکله‌ها که به‌صورت تخصصی استفاده می‌شود، دیگر عنوانی به‌نام ساحل اختصاصی و خاص دستگاه دولتی در گیلان نخواهیم داشت.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به بازدید امروز با حضور معاون اجرایی رئیس‌جمهوری از روند اجرای دستور آیت‌الله رئیسی، افزود: این روند را شخصاً تا پایان آزادسازی در بازه زمانی مشخص اعلام‌شده ، پیگیری کرده و به فرمانداران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی، تسریع در اجرای دستور رئیس‌جمهوری ابلاغ‌شده است‌.

عباسی با بیان اینکه سواحل گیلان باید برای عموم مردم مورداستفاده قرار گیرد، تصریح کرد: می‌توان از ظرفیت سواحل در راستای توسعه استان در عرصه‌های مختلف استفاده کرد به این منظور دستور رئیس‌جمهور در خصوص آزادسازی سواحل در گیلان به بهترین نحو اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/۱۳۰۳