نخستین نمایشگاه تخصصی فولاد، متالورژی، ریخته‌گری، ماشین آلات و صنایع وابسته در گیلان افتتاح شد

اولین نمایشگاه تخصصی فولاد، متالورژی، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته استان گیلان، عصر امروز با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان و رئیس انجمن تخصصی صنایع همگن فولاد و محصولات فلزی استان گیلان در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی استان افتتاح شد.

به گزارش مجله خبری تپـــور، اولین نمایشگاه تخصصی فولاد، متالورژی، ریخته گری، ماشین آلات و صنایع وابسته استان گیلان، عصر امروز با حضور رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان و رئیس انجمن تخصصی صنایع همگن فولاد و محصولات فلزی استان گیلان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان افتتاح شد.

مجری این نمایشگاه با بیان اینکه بیش از ۳۰ واحد تولیدی صنعتی، در این نمایشگاه تخصصی حضور یافتند، اظهار کرد: نمایشگاه تخصصی فولاد، متالوژی، ریخته گری و ماشین آلات و صنایع وابسته، برای اولین بار در استان گیلان، با همکاری سازمان صمت و انجمن تخصصی صنایع همگن فولاد و محصولات فلزی استان برگزار می شود.

مرتضی ساجدی، مدیرعامل شرکت نمایشگاهی فرانگران به اهداف برگزاری این نمایشگاه تخصصی حوزه صنعت اشاره کرد و گفت: برگزاری چنین نمایشگاه های تخصصی و ارائه توانمندی‌های صنعتی صنعتگران، منجر به ایجاد بسترهای مناسب برای مبادلات تجاری شده، همچنین فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات بین فعالان صنعت و در نتیجه موجب افزایش توانمندی‌های صنعت استان در حوزه فولاد و فلزات خواهد شد.

 

وی با اشاره به تعداد واحدهای شرکت‌‌‌‌‌کننده در این نمایشگاه، بیان کرد: واحد‌های تولیدی  صنعتی شرکت کننده در این نمایشگاه، از  استان‌های تهران، البرز، قزوین، مرکزی، یزد، اصفهان، آذربایجان شرقی و گیلان می‌باشند.

نمایشگاه تخصصی فولاد، متالوژی، ریخته گری ، ماشین آلات و صنایع وابسته از تاریخ ۵ لغایت ۸ بهمن ۱۴۰۰، از ساعت سه عصر تا نه شب در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گیلان دایر می باشد و عموم مردم و علاقه مندان به حوزه صنعت می توانند از محصولات صنعتی این نمایشگاه تخصصی دیدن نمایند.

 

انتهای پیام/1303