علامه «مصباح یزدی» خار چشمان دشمنان اسلام بود

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه علامه «مصباح یزدی» خار چشم دشمنان است، گفت: این عالم عمار گونه در مقابله همه کفر و نفاق و دشمنان اسلام ایستادگی کرد.

به گزارش مجله خبری تپـــور، مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان پیش از ظهر یکشنبه در مراسم بزرگداشت علامه «مصباح یزدی» با حضور اساتید حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه مجلس ذکر اولیای الهی تعظیم شعائر الهی است، اظهار کرد: بعضی از محافل، آداب و سنن و مناسک می تواند نشانه حضور خداوند باشد.

مهدوی با بیان اینکه در بین اولیای الهی علما نقش مهمی دارند و وارث انبیا درکفر و نفاق ستیزی هستند، گفت: عالمی که مقابل جبهه نفاق و کفر ایستادگی می‌کند در این میان از درجات بالاتری از ایمان برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه یکی از وظایف فردی و شرعی پاسداشت مردی خدایی که در مبارزه با نفاق و کفر و دشمنان اسلام که نسل جوان را نشانه گرفته بودند یعنی علامه «مصباح یزدی» است، بیان کرد: برگزاری این جلسات برکات معنوی و معرفتی به دنبال دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به حضور فرزند علامه مصباح در این مراسم، گفت: تبیین زوایای مختلف شخصیت علامه مصباح از زبان فرزندش برای فعالان و فرهیختگان حوزه و دانشگاه هدف برگزاری این مراسم بزرگداشت است.

مهدوی با بیان اینکه علامه مصباح خار چشم اهل نفاق بوده و در مقابله با رسانه صهیونیست ایستادگی کرده است، بیان کرد: وی عمار گونه در مقابله همه کفر و نفاق ایستادگی کرده و یاور ولی فقیه و خدا و اسلام و امام زمان بودند.

انتهای پیام/۱۳۰۳