نظارت بر عرضه کالا مطابق با قیمت مصوب، با جدیت انجام شود

استاندار گیلان با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت بسیج اصناف در امر نظارت بر بازار، گفت: در فرآیند انجام بازرسی ها بر عرضه مناسبت کالاها مطابق با قیمت مصوب، در صورت مشاهده تخطی از این امر، با فرد یا صنف خاطی، مطابق با قانون برخورد خواهد شد.

به گزارش مجله خبری تَپُـــور اسدالله عباسی عصر امروز (یکشنبه) در آستانه شب یلدا پس از بازدید سرزده از بازار هفتگی و چند فروشگاه زنجیره ای شهرستان خمام در جمع خبرنگاران، بذ بیان اینکه هدف از این بازدید بررسی عرضه کالاها به مردم مطابق با قیمت مصوب است، اظهار کرد: تأکید دارم که همه دستگاه‌های نظارتی و نهادهای متولی، در موضوع تنظیم بازار، ورود جدی داشته باشند تا مردم، با آرامش خاطر کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنند.

وی با تصریح اینکه باید زمینه ای فراهم شود تا مردم برای تهیه اقلام، نگرانی نداشته باشند، گفت: جلب رضایت شهروندان، امری با اهمیت است بویژه آنکه در آستانه شب یلدا، مردم برای انجام رسوم، خریدهایی دارند که بایستی بر بازار، بیش از پیش، نظارت شود.

وی با بیان اینکه بازارهای هفتگی در سراسر استان باید ساماندهی شود، تصریح کرد: مردم در این بازارها، اقلام تولیدی خود را با قیمت مناسب عرضه می‌کنند و این امر، باعث می شود که زنجیره تولید تا مصرف، جدی‌تر رعایت شود ضمن آنکه اشتغال قابل توجهی هم به وجود می آید.

استاندار گیلان با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت بسیج اصناف در امر نظارت بر بازار، بیان کرد: در فرآیند انجام بازرسی ها بر عرضه مناسبت کالاها مطابق با قیمت مصوب، در صورت مشاهده تخطی از این امر، با فرد یا صنف خاطی، مطابق با قانون برخورد خواهد شد.

استاندار گیلان عصر امروز با همراهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و شماری از رئیسان سازمان‌ها و مدیران کل دستگاه‌های عضو ستاد تنظیم بازار، از بازار هفتگی خمام، یک واحد نانوایی و نیز تعدادی فروشگاه زنجیره ای در این شهرستان بازدید و از نزدیک، با فروشندگان گفت وگو و از مردم، میزان رضایت آنان از عرضه کالا را پرس و جو کرد.

انتهای پیام/۱۳۰۳