فرمانده سپاه قدس گیلان:

بسیج حلال مشکلات و بحران‌ها در عرصه‌های مختلف کشور است

فرمانده سپاه قدس گیلان بسیج را حلال مشکلات و بحران‌ها در عرصه‌های مختلف دانست و افزود: تجربه نشان داده که بسیج می‌تواند در همه بحران اثرگذار و موفق عمل کند.

به گزارش مجله خبری تَـپور؛ سردار محمد عبدالله پور در دیدار جمعی از فرماندهان و معاونین سپاه قدس گیلان با نماینده ولی فقیه در گیلان با تقدیر از حمایت‌های همه جانبه آیت الله فلاحتی از سپاه و بسیج، اظهار کرد: روحیه بسیج و تفکر بسیجی در کشور و استان موجب امید افزایی در جامعه شده است.

وی با اشاره به نگرش و نگاه بسیجی مردمان گیلان زمین افزود: مردم گیلان در آوردگاه‌های مختلف نشان دادند که یک بسیجی واقعی هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به شیوع کرونا و عملکرد مثبت و اثرگذار سپاه و بسیج در مبارزه با کرونا بیان کرد: سپاه و بسیج در ایام کرونا در کنار جبهه سلامت بود و پابه‌پا برای سلامت مردم کوشید.

عبدالله پور با بیان اینکه گیلان مقام نخست واکسیناسیون در کشور را کسب کرد گفت: با حضور بسیجیان در کنار بهداشت و درمان در انجام واکسیناسیون تجربه بسیار ارزشمندی بود که گیلان را در کشور ممتاز کرد.

وی، بسیج را حلال مشکلات و بحران‌ها در عرصه‌های مختلف دانست و افزود: تجربه نشان داده که بسیج می‌تواند در همه بحران اثرگذار و موفق عمل کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان گریزی هم به مشارکت در انتخابات اخیر و ایجاد حفره ناامیدی جامعه زد و تصریح کرد: بسیج با تلاش فراوان توانست برخی حفره‌های ناامیدی در جامعه را پر کند و مردم را به‌پای صندوق‌های رای بکشاند و از این‌رو مشارکت از ۴۲ درصد به ۵۷ درصد افزایش پیدا کرد.

عبدالله پور با اشاره به روحیه محرومیت‌زدایی بسیج در جامعه، بیان کرد: توزیع روزانه بیش چهار هزار بسته معیشتی در گیلان در محلات و مناطق آسیب‌پذیر بخشی از اقدامات بسیج در حوزه محرومیت‌زدایی بوده است.

وی با اشاره به نقش اثرگذار طیبه شجره صالحین در تربیت افراد انقلابی و دینی، افزود: پرورش قریب یک هزار و ۵۰۰ قاری به‌عنوان حافظان قرآن از دیگر اقدامات انسان‌سازی بسیج بوده و این تعداد به سه هزار نفر رسیده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با استناد از بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بسیج کلید حل مشکلات کشور است، گفت: بسیج با روحیه انقلابی که دارد در هر مشکل و بحرانی ورود کند، آن مشکل و بحران را حل می گند.

انتهای پیام/۳۳۸۹