دعوت وزنه‌بردار گیلانی به اردوی تیم ملی ایران

علیرضا سلیمانی برای کسب سهمیه شرکت در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان در اردوی تیم ملی بزرگسالان حضور یافت.

به گزارش مجله خبری تـَپور؛ از سوی فدراسیون وزنه‌برداری، بهترین ورزشکاران این رشته به اردوی تیم ملی دعوت شدند که علیرضا سلیمانی از گیلان نیز، جزو دعوت شدگان است.

این وزنه‌بردار به همراه سایر ملی‌پوشان از روز گذشته در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری کشور حضور یافتند که این اردو حدود ۱۰ روز زیرنظر کادرفنی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان کشور در شهرستان بابلسر استان مازندران ادامه می‌یابد.

سلیمانی وزنه بردار ارزنده گیلانی در دسته ۱۰۹ کیلوگرم در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری کشور حضور دارد که خوشبختانه از آمادگی بسیار خوبی نیز برخوردار است. همچنین این وزنه‌بردار مشکل آسیب دیدگی ندارد که می‌تواند به این ورزشکار برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان کشور کمک کند.

سلیمانی طی چند سال اخیر در وزنه برداری رشد بسیار مناسبی داشته و در رده‌های سنی مختلف توانسته مقام و مدال‌های ارزشمندی را کسب کند و امیدواریم که وی به عضویت تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان کشور نیز درآید تا به همراه این تیم در رقابت‌های جهانی حضور یابد.

مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی بزرگسالان جهان، آذر ماه امسال با حضور زبده‌ترین ورزشکاران این رشته از کشورهای مختلف در ازبکستان برگزار می‌شود که تیم ملی ایران نیز در این دوره از رقابت‌ها حضور می یابد.

با وجود اینکه چند سالی است از گیلان وزنه برداری در تیم ملی بزرگسالان حضور ندارد، این هیأت در رده‌های سنی سرمایه‌گذاری مناسبی را انجام داده و هم اینک نیز شاهد حضور علیرضا سلیمانی در اردوی تیم ملی بزرگسالان کشور هستیم که امید است این ورزشکار شایسته بتواند به همراه تیم ملی در مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان حضور یابد.

انتهای پیام/۱۳۰۱