انتخاب سرمربی تیم ملی امید کارته بانوان از گیلان

با پیشنهاد نایب‌رئیس بانوان فدراسیون کاراته و با حکم سید حسن طباطبایی رئیس این فدراسیون، یک گیلانی سرمربی تیم ملی کاراته امید بانوان کشور شد.

به گزارش مجله خبری تَپور؛ سیده ستاره موسوی یکی از مربیان ارزنده کاراته استان گیلان هدایت تیم ملی کاراته امید بانوان کشور را بر عهده گرفت.

با پیشنهاد نایب‌رئیس بانوان فدراسیون کاراته و با حکم سید حسن طباطبایی رئیس این فدراسیون، سیده ستاره موسوی به‌عنوان سرمربی تیم ملی امید دختران کشور منصوب شد تا هدایت این تیم را بر عهده داشته باشد.

سیده ستاره موسوی سرمربیگری تیم‌های ملی بزرگ‌سالان و رده‌های سنی بانوان ایران و کسب عناوین مختلف قهرمانی جهان و آسیا را در کارنامه ورزشی خود دارد و سال‌ها به‌عنوان مربی و سرمربی، در تیم‌های مختلف بانوان کشور حضور داشت.

خوشبختانه گیلان در رشته کاراته یکی از قطب‌های برتر در کشور بشمار می‌رود و علاوه بر حضور کاراته‌کاران گیلانی در تیم‌های ملی مختلف کشور، هم‌اینک شاهد حضور مربیان ارزنده و توانمند این استان در تیم‌های ملی در هر ۲ بخش بانوان و آقایان هستیم.

سعید حسنی پور قهرمان سابق کاراته آسیا از گیلان به‌عنوان مربی در تیم ملی کاراته مردان کشور حضور دارد، فاطمه قاسمی دیگر مربی ارزنده این استان نیز به‌عنوان کمک‌مربی در تیم ملی کاراته بزرگ‌سالان کشور حضور دارد و هم‌اینک نیز سیده ستاره موسوی به‌عنوان سرمربی تیم ملی امید دختران کشور انتخاب شده است.

انتهای پیام/۱۳۰۱