عملیات اجرایی افزایش ظرفیت پست بی بی حوریه آغاز شد

با هدف افزایش ظرفیت بارگیری، اصلاح افت ولتاژ و جلوگیری از اعمال محدودیت، ظرفیت پست ۶۳/۲۰ کیلوولت بی بی حوریه در استان گیلان از ۶۰ مگاولت آمپر به ۸۰ مگاولت آمپر افزایش خواهد یافت.

بهمن داراب زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: هم‌زمان با روز جهانی کار و کارگر، عملیات اجرایی افزایش ظرفیت پست بی بی حوریه آغاز شد.
وی با اشاره به اهمیت کارگران در جامعه افزود: کارگران به عنوان یک قشر زحمتکش و پرتلاش، ستون فقرات جامعه و ستون توسعه کشور و نماد نوآوری، سازندگی، توسعه و تعالی کشور عزیز مان ایران است. به پیروی از پیامبر عظیم الشان اسلام، حضرت محمد(ص) دستان مبارک کارگران را می بوسیم و به آنان افتخار می کنیم.
به گفته مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان، پروژه افزایش ظرفیت پست بی بی حوریه شهرستان بندر انزلی در دو فاز و در راستای شناسایی، امکان‌سنجی و ارائه الگو به ‌منظور جابجایی تجهیزات در جهت بهره‌وری اقتصادی انجام خواهد شد.
داراب زاده تصریح کرد: در اجرای این پروژه با جایگزینی ۲ دستگاه ترانسفورماتور ۳۰ مگاولت آمپر با ۲ دستگاه ترانسفورماتور ۴۰ مگاولت آمپر در محل پست ۶۳/۲۰ کیلوولت و با استفاده از امکانات موجود شرکت برق منطقه‌ای گیلان، ظرفیت توان الکتریکی در این پست به میزان ۳۳ درصد افزایش خواهد یافت.
گفتنی است که این طرح با استفاده صد درصدی از تجهیزات ساخت داخل انجام می شود.

انتهای پیام/۱۳۰۲